13-04-2014

Jurering Kunstbende in De Mythe in Goes

Kunstbende finale voorronde Zeeland 2014

Jurylid Film & animatie voor de finale van de voorronde van Zeeland.

Winnaars Kunstbende Zeeland 2014 bekend! Zondag 13 april 2014 stond Theater de Mythe in Goes bol van jong creatief talent. Zo’n 150 jongeren uit heel Zeeland, verdeeld over zo’n 50 acts en 15 kunstwerken in 8 categorieën vertoonden hun kunsten op 2 podia.

Per categorie was er een drie man sterke professionele jury die de zware taak had de acts te beoordelen. De eerste prijswinnaars vertegenwoordigen Zeeland bij de landelijke finale op 3 mei in De Melkweg in Amsterdam. Alle prijswinnaars krijgen naast de bronzen, zilveren of gouden spotlight, workshops en masterclasses aangeboden om hun talent verder te ontwikkelen. Daarnaast wonnen zij nog meer mooie prijzen, zoals concertkaartjes, kaarten voor theatervoorstellingen en optredens op diverse festivals (o.a. Eenakterfestival, Goes C, Festival Onderstroom, Graauwrock en Bevrijdingsfestival)

De gelukkigen zijn: 

Expo:
1. Jona Biemans uit Goes
2. Paulien Koster uit Goes
3. Els Visser uit Goes

Taal:
1. Eden van de Moere uit Goes
2. Linda Meester uit Kloetinge
3. Nadine Allewijn uit Kloetinge

Film& Animatie:
1. Tim en Brian van Es uit Middelburg
2. Philippe Maas en Renzo Rijn uit Middelburg
3. Owen Buckley, Mathia de Wijs en Lisette van der Linde uit Vrouwenpolder

DJ:
1. Adriaan Babaev (dj Gunloadz) uit Goes
2. Tycho Roelands (dj T-go) uit Hulst
3. Dj Wested (Wesley Geurens) uit Goes

Theater&Performance:
1. Cherin Riemeijer uit Vlissingen
2. Gira Sisi uit Goes
3. Koen & Patrick uit Bergen op Zoom

Fashion:
1. Pien Vroonland uit Borssele
2. Anne Jansen van Rosendaal uit Oostburg
3. Elvira Hoondert uit ’s-Heerenhoek

Dans:
1. JESS: Jeske Bouter,  Emma Valkenburg, Simone de Jonge, Simone Kole uit Goes
2. Aagje Smit en Jentel Schietekatte uit Vlissingen
3. Boomboxx uit Terneuzen

Muziek:
1. Django Boegheim uit Middelburg
2. Isabelle van Beek uit Middelburg
3. Valérie Hoffman uit Goes

Kunstbende is een stichting met het doel om jongeren te stimuleren tot cultuurparticipatie. Kunstbende wordt mede mogelijk gemaakt door Fonds voor Cultuurparticipate, ArtEZ Hogeschool voor de kunsten, CJP, Hyves en 101tv en Provincie Zeeland. Coördinatie in Zeeland is in handen van SCOOP. 


Bron: http://www.kunstbende.nl/34-zeeland

2015

Een vulkaan maken op de Zomerschool

De Stelle in Terneuzen
Project Respect

Basisschool 't Geuzennest Biervliet
Tentoonstelling De Molenhof Zaamslag

Lang Leve Kunst
Kunst maken op Mytylschool De Sprienke in Goes

Kunstdag
Een vulkaan maken

Brede school De Stelle in Terneuzen
Nieuwe Media op het MozaÔek in Sluiskil

Naschoolse activiteit
Nieuwe Media op de Oude Vaart in Terneuzen

Naschoolse activiteit
Teken- en schilderclub

voor cliŽnten van TragelZorg

2014

CreaBea meidenclub

Jongerencentrum Komma Hulst
Zomerproject voor kinderen op azc Goes

De Vrolijkheid
Kunst maken met ouderen

Molenhof in Zaamslag SVRZ
Knutselclub Philadelphia

Zorginstelling Philadelphia
Maatschappelijke stagiaire Aafke

assisteert bij de werkzaamheden
Knap recy(k)leren in Wijnegem tijdens Zomergem

Iedereen Mondiaal
Knap recy(k)leren in Reet

Iedereen Mondiaal
Kunst maken op Mytylschool De Sprienke in Goes

Kunstdag
Knap recy(k)leren in Wommelgem

Iedereen Mondiaal
Knap recy(k)leren in Lier

Iedereen Mondiaal
Knap recy(k)leren in Lier

Iedereen Mondiaal
Crea doe verjaardagsfeestje

Tuintjes maken
Nieuwe Media op de Marijkeschool Axel

Brede School
Kunst maken op de Kameleon

Naschoolse activiteiten
Een lichtgevende tas maken

op een Communiefeestje
Een windtoestel maken

Kids2Fun SJJW Oudelandse Hoeve Terneuzen
Crea Doe Club Tragelzorg

Buurthuis De Kameleon Terneuzen
Jurering Kunstbende in De Mythe in Goes

Kunstbende finale voorronde Zeeland 2014
Knap recy(k)leren in Herentals

Iedereen Mondiaal
Kunst maken op Mytylschool De Sprienke in Goes

Kinderkunstweek 2014
Kunst maken op De Stelle in Terneuzen

Kinderkunstweek 2014
Kunst maken op Het Kompas in Hoek

Kinderkunstweek 2014
Een tuintje maken

Kids2Fun SJJW Buurthuis De Kameleon Terneuzen
Een krans maken

Kids2Fun SJJW Oudelandse Hoeve Terneuzen
Kunstweek: een maquette maken

't Geuzennest groep 5-6 Biervliet
Creatieve Club Heikant

Heikant
Een vulkaan maken

Kids2Fun SJJW Buurthuis De Kameleon Terneuzen
Inloopmiddag computer in Heikant

KBO Heikant
Creatieve Club Vogelwaarde

Vogelwaarde
Computerclub jongerencentrum Komma Hulst

samenwerking Klaver vier, Komma en SKL

2013

Een lichtgevend schilderij maken

Buurthuis De Kameleon Terneuzen
Filmworkshop Cultuurmiddag SWH

't Jagertje Hulst
Lezing nieuwe media

KBO Middelburg - Veere
Een lichtgevend schilderij maken

Kids2Fun SJJW Oudelandse Hoeve Terneuzen
Facebook cursus

Toonbeeld Terneuzen
Voelboek maken voor de Kinderboekenweek

't Geuzennest groep 3-4 Biervliet
Reportage over mediagebruik onder jongeren

Reportage Mediaraven.be
Snuffelles lichtgevend masker maken

Dorpshuis De Zevendraaier Zuidzande
Lichtgevend masker maken op het Acaciahof in Middelburg

Kinderkunstweek 2013
Lichtgevend masker maken op Het Kompas in Hoek

Kinderkunstweek 2013
Lichtgevend masker maken op Mgr. Heyligers Kwadendamme

Kinderkunstweek 2013

2012

Cursus Internet

Toonbeeld Terneuzen
Schitter in je eigen videoclip!

met groep 3 en 4 van De Schuttevaer in Hansweert
Schitter in je eigen videoclip!

met groep 3 en 4 van De Eendracht in Hansweert
Workshops congres Leertij

Film en animatie
Handwerken

op de Marijkeschool in Axel
Brede school project Nieuwe Media

met groep 3 en 4 op De Twijn in Terneuzen
Brede school project Nieuwe Media

met groep 5-8 op De Twijn in Terneuzen
Films maken op De Kameleon

met groep 5-8
Brede school project Nieuwe Media

met groep 3 en 4 op De Piramide in Terneuzen
Brede school project Nieuwe Media

met groep 5-8 op De Piramide in Terneuzen

2011

De Verlengde Schooldag project Nieuwe Media

met groep 7 en 8 op de Antoniusschool in Sluiskil
Portretten schilderen

op Brede school de Twijn in Terneuzen
Portretten schilderen

op Brede school de Piramide in Terneuzen
Film over het Speciaal Atelier

van Toonbeeld in Terneuzen
Films maken

op Brede school de Kameleon in Terneuzen
Films maken

op Brede school de Twijn in Terneuzen
Schitter in je eigen videoclip!

met groep 3 en 4 van De Tunnel in Schore
Schitter in je eigen videoclip!

met groep 3 en 4 van de Kohnstammschool in Goes
Kids2Fun middag

Spijkerbroektassen pimpen
Reportage

Kids2Fun middag event 2011
Films maken

op de Marijkeschool in Axel
Schitter in je eigen videoclip!

met groep 3 en 4 van De Tweemaster in Goes

2010

Videoclips maken met groep 3 en 4

voor het Cultuurmenu in Terneuzen
Reportage

Kids2Fun middag zomer-event 2010
Film door leerlingen

van De Ark in Middelharnis
Workshop Maak je eigen Fashionstyle

CKV dag Reynaertcollege Hulst
Workshop Weblog maken met VMBO3

CKV dagen Zeldenrust-Steelantcollege
Glossy met photoshop

gemaakt door
de Kunstklassen van De Rede
Toonbeeld Video/Animatieproject

Media Connection 2010 Film


2009

Evacuate the dancefloor op De Stelle

Together we run this show

Patricks Film

voor zorginstelling het Gors in Goes
Videoclip Hobbyisme

Media Connection 2009 Animatie






copyright © 2011 - 2016 digiridoo VOF